NOCTURNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


NOCTURNE
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 przyjęcie do clanu

Go down 
4 posters
AuthorMessage
lewak
Guest




przyjęcie do clanu Empty
PostSubject: przyjęcie do clanu   przyjęcie do clanu Icon_minitimeTue Feb 15, 2011 4:22 pm

Każdy mnie zna nie musze się przedstawiać chciał bym dołączyć do waszego clanu postacie to Duelist 78 lvl my main suby: Sagittarius 77 lvl Spectral Dancer 79 lvl Grand Khavatari moje poprzednie clany to :Beerlovers , Rebelia LegendaryKnights GrimGang prosze o szybką odpowiedź
Back to top Go down
FireFighter
Clan Elder
FireFighter


Posts : 67
Join date : 2009-05-07

przyjęcie do clanu Empty
PostSubject: Re: przyjęcie do clanu   przyjęcie do clanu Icon_minitimeThu Feb 17, 2011 3:19 am

o ile podpisujesz się pod regulaminem a w szczególności
konflikty
Wywoływanie konfliktów przez zaczepianie słowne i bezpośrednie innych graczy, samowolne atakowanie innego party, grupy graczy w celu innym niż obrona (na przykład "bo jeden jest czerwony!") jest zakazane. Nocturne jest klanem całkowicie neutralnym - co oznacza m.in. nie angażowanie się w walki pvp, nieuczestniczenie w siege. Złamanie reguły sktutkuje usunięciem z klanu bez ostrzeżenia.

jestem na tak
Back to top Go down
patineczkaPL
Clan Member
patineczkaPL


Posts : 32
Join date : 2009-05-09

przyjęcie do clanu Empty
PostSubject: Re: przyjęcie do clanu   przyjęcie do clanu Icon_minitimeSat Feb 19, 2011 2:19 am

jestem na TAK.
Back to top Go down
Orxin
Clan Member
Orxin


Posts : 83
Join date : 2009-06-16

przyjęcie do clanu Empty
PostSubject: Re: przyjęcie do clanu   przyjęcie do clanu Icon_minitimeSat Feb 19, 2011 4:56 am

oczywiscie ze tak:)
Back to top Go down
BUL
Admin
BUL


Posts : 219
Join date : 2009-05-03

przyjęcie do clanu Empty
PostSubject: Re: przyjęcie do clanu   przyjęcie do clanu Icon_minitimeSat Feb 19, 2011 9:28 am

Tak,zeby Cie tylko miecze to pvp nie siwerzbily.

PM BUL,Firefighter,Princessofwar,Niijrd
Back to top Go down
http://nocturne.friendhood.net
Sponsored content





przyjęcie do clanu Empty
PostSubject: Re: przyjęcie do clanu   przyjęcie do clanu Icon_minitime

Back to top Go down
 
przyjęcie do clanu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Podanie O przyjecie Do Klanu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NOCTURNE :: FEEL FREE :: REKRUTACJA/RECRUITMENT-
Jump to: