NOCTURNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


NOCTURNE
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Nowy serwer

Go down 
3 posters
AuthorMessage
BUL
Admin
BUL


Posts : 219
Join date : 2009-05-03

Nowy serwer Empty
PostSubject: Nowy serwer   Nowy serwer Icon_minitimeThu Mar 13, 2014 10:35 am

Jakby jednak komus sie zachcialo pograc


1. KROK trzeba włączyć komputer ... wiem, że to ciężkie zadanie ale bez tego ani rusz dalej.
2. KROK włączamy Windowsa. Prawdopodobnie uruchomi się on zaraz po naciśnięciu przycisku zasilania na komputerze. Jeżeli nie prawdopodobnie Komputer jest Zjeba**y
3. KROK Sprawdzamy czy mamy połączenie z internetem. - Klikamy na pasek tray który znajduje się na dole po prawej stronie ekranu. Jeżeli jest przechodzimy dalej.
4. KROK Włączamy przeglądarkę internetową. Może to być Chrome Firefox Lub nawet znienawidzony Internet Explorer.
5. KROK W ścieżce adresu wpisujemy Adres naszego serwera
https://eu.4game.com/lineage2/play/

6. KROK po odpaleniu się strony ukażę się nam oblicze serwisu na który będziemy wchodzić aby uruchomić grę ale nie wybiegajmy w przyszłość nie ubiegajmy wydarzeń Razz
7 KROK Na naszej stronie na górze znajduję się przycisk "Zaloguj się lub zarejestruj" Jest obok również przycisk Facebooka ale odradzam używania logowania się przez fejsa Razz po co nasi znajomi mają wiedzieć że jestesmy nolifami Razz
8 KROK Klikamy na przycisk opisany wyżej. Ukaże się naszym oczom żółte okienko w którym możemy się zalogować lub też zarejestrować. Interesuje nas na początku prawa strona okienka w której się rejestrujemy. Wpisujemy tam na początku adres email Póżniej wpisujemy zajebisty kod zabezpieczający z obrazka na dole okienka. Następnie trzeba postępować z instrukcjami podanymi dalej. ( wybaczcie, że nie opiszę ich ale są w miare łatwe a nie chce mi się zakładać nowego konta Razz )
9 KROK Po procesie rejestracji przechodzimy do jednego z najważniejszego KROKU! Klikamy przycisk INSTALUJ. Znajduje się on mniej więcej na środku ekranu i jest on na żółtym tle ogólnie ciężko nie zauważyć.
10 KROK Po tym kroku ukaże nam się okienko z prośbą o zaakceptowanie warunków gry. ( OCZYWIŚCIE NALEŻY JE UWAŻNIE PRZECZYTAĆ ) Jeżeli się zgadzamy to akceptujemy. Jeżeli się nie zgadzamy również akceptujemy Razz uruchomi się ściąganie małego programu 4game należy go pobrać i zainstalować.
11 KROK Po Instalacji wybieramy ścieżkę gdzie ma być zapisana gra oraz znoowu akceptujemy warunki oczywiście po przeczytaniu ich.
12 KROK zaczyna się instalacja ! Proces instalacji możemy obserwować na stronie 4game.eu lub w zminimalizowanym programie 4game. Instalacja Trwa dość długo bo są pobierane pliki, które w sumie ważą ponad 6 GB także uzbroicie się w cierpliwość no chyba że macie bezpośrednio poprowadzone światłowodowe łącze tak jak Sieps:)
13 KROK Po procesie instalacji na stronie 4game.eu pojawi się przycisk GRAJ w tym miejscu gdzie wcześniej był przycisk INSTALUJ.
14. KROK Klikamy myszką na przycisk GRAJ! W tym właśnie momencie następuje moment na który wszyscy czekaliśmy ! Uruchamia się Gra !!!
15. KROK Po uruchomieniu się gry znowu czytamy warunki gry i akceptujemy !
16. KROK Włącza się ekran wyboru postaci! Nazywa postać i zaczyna grać. po zalogowaniu się do gry musi jeszcze wpisać "<nick> któregoś z członków Venddetty aby dodać go do akademii !

Tak oto po krótce przedstawia się jakże zawiły i trudny w przepowadzeniu proces instalacji nowego klienta Officiala na naszym pięknym złomku Smile
W razie jakichkolwiek pytań proszę nie pytać Razz a jak już trzeba to pytajcie naszego proboszcza PLEBANA
Bóg zapłać za przeczytanie i przeprowadzenie instalacji było mi niezmiernie nie miło Pomóc Smile

PS sorry że nie wstawiłem screenshotów ale jeszcze się nie nauczyłem jak obsługiwać to forum Razz
Back to top Go down
http://nocturne.friendhood.net
GiX
Clan Member
GiX


Posts : 16
Join date : 2009-05-12
Location : Ketra Orc Village

Nowy serwer Empty
PostSubject: Re: Nowy serwer   Nowy serwer Icon_minitimeThu Mar 20, 2014 3:01 pm

skopiowane z forum V :p
ofc zapraszamy chętnych w razie czego pm GiX
jestem przeważnie około 20:00 online
Back to top Go down
NightWish
Clan Member
NightWish


Posts : 98
Join date : 2009-05-05
Location : Kraków

Nowy serwer Empty
PostSubject: Re: Nowy serwer   Nowy serwer Icon_minitimeThu Oct 08, 2015 2:24 pm

Nowy server noobwars http://l2.bnb.gr/ interlude 10x
Back to top Go down
Sponsored content





Nowy serwer Empty
PostSubject: Re: Nowy serwer   Nowy serwer Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nowy serwer
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NOCTURNE :: RIP NOOBWARS-
Jump to: