NOCTURNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


NOCTURNE
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Nowi użytkownicy forum

Go down 
2 posters
AuthorMessage
PrincessOfWar
Admin
PrincessOfWar


Posts : 135
Join date : 2009-05-04

Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeThu May 14, 2009 10:42 pm

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem forum, zarejestrowałeś się a jeszcze nie masz aktywowanego konta powody są 2 Smile

1. Nie zarejestrowałeś/aś się nickiem z gry.
2. Nie znamy Cię jeszcze.

Proszę w tym temacie wpisywać się aby usprawnić i przyśpieszyć aktywację kont.

Pzdr.
Princess
Back to top Go down
%T%R%O%U
Guest




Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeSun May 17, 2009 4:03 am

ja sie rejestrowałem jakies 3 dni temu i nie mam aktywacji, a mam wazne informacje do przekazania
Back to top Go down
PrincessOfWar
Admin
PrincessOfWar


Posts : 135
Join date : 2009-05-04

Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeSun May 17, 2009 4:36 am

To jeszcze proszę podac nick z gry (z nie pisanych zasad na forum rejestrujemy sie nickiem ogolnie znanym).
Back to top Go down
%T%R%O%U
Guest




Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeSun May 17, 2009 4:55 am

%T%R%O%U%B%L%E%- pod takim sie rejestrowałem chyba wiadomo o kogo chodzi ;p
jak nie to nick z gry to Trouiblemaker ;d
Back to top Go down
PrincessOfWar
Admin
PrincessOfWar


Posts : 135
Join date : 2009-05-04

Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeSun May 17, 2009 6:01 am

Acc zmieniony na Troublemaker, konto pod tym nickiem aktywowane w dniu rejestracji ;]
Back to top Go down
Chors
Clan Member



Posts : 7
Join date : 2009-05-09

Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeMon May 18, 2009 1:20 am

Poproszę o dostęp do forum.

Pozdrawiam.
Back to top Go down
PrincessOfWar
Admin
PrincessOfWar


Posts : 135
Join date : 2009-05-04

Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeWed May 27, 2009 10:29 pm

Gallar aktywowany.
Back to top Go down
mav
Guest




Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 10:28 am

Człowiek wraca z podróży po świecie a tu nawet na forum nie chcą go wpuścić...wstyd i hańba! Smile
Nawet nie mam jak z BULa się po naśmiewać...
W każdym razie nie tyle wracam co zawitałem. Wrócę dopiero za miesiąc (te 50zł/h na czysto do ręki jednak skutecznie mnie tu trzyma Very Happy ), lecz niekoniecznie będę częściej się logować na l2 z jednego prostego powodu - Aion, który wyszedł oficjalnie jakiś tydzień temu, a jest już pierwszy sprawny priv server Aiona. Co prawda jeszcze są implementowane rzeczy i trochę czasu zejdzie nim wyważą gre i dodadzą działające questy skille itp itd etc. niemniej jednak pójdzie wtedy wipe i będzie to moment, który zainicjuje moje przesiadywanie na ów serverze Wink Ale o nocturnowych towarzyszach broni nie zapomnę i będe na L2 też od czasu do czasu Smile

PS. Aaaa zagubiłby mi się cel tego posta..princku aktywuj mi konto, albo cuś Very Happy (mavik jakby co ;p)
Back to top Go down
Sponsored content





Nowi użytkownicy forum Empty
PostSubject: Re: Nowi użytkownicy forum   Nowi użytkownicy forum Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nowi użytkownicy forum
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NOCTURNE :: OFF TOPIC :: OFF TOPIC-
Jump to: