NOCTURNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


NOCTURNE
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie

Go down 
+6
FireFighter
NightWish
dester
Orxin
Troublemaker
Niijrd
10 posters
AuthorMessage
Niijrd
Clan Lord
Niijrd


Posts : 120
Join date : 2009-05-04
Location : Łódź

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 5:27 am

Czas: 1-3 Maja 2010r.
Miejsce: Chatka AKT Istebna Pietraszonka
Wymagania co do wieku, płci, rozmiaru buta i ilości dzieci: BRAK


NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Akt

Juz drugi raz będziemy mieli okazję spotkać się w gronie towarzyszy broni ze świata Aden, poznać się na żywo po raz pierwszy albo spotkać się po latach Smile
Jak było - Ci co byli ostatnim razem wiedzą - niech opowiadają Wink Forma zlotu tak jak ostatnio ma charakter bardzo luźny - poza orientacyjnym planem i kilkoma drobnymi atrakcjami robimy co chcemy oddychając świeżym górskim powietrzem, ratujemy kondycję po tysiącach godzin spędzonych przed monitorem i bawimy się przy tym najlepiej jak nam się uda. Wszelkie osoby niebędące pod wpływem nałogu a jakimś cudem z nami na codzień wytrzymujące jak najbardziej mile widziane, dla nich również znajdzie się kilka atrakcji.

PLAN RAMOWY:
1 maja
- dojazd i zainstalowanie się na miejscówce
- dla chętnych, tudzież najszybszych na miejscu zwiedzanie lokacji i podziwianie lokalnych tekstur ;P
- wieczorek zapoznawczy przy ognisku (albo przy kominku jeśli nie dopisze pogoda) z lirycznymi wspomnieniami z poprzednich zlotów (zdjęcia, ballady i opowieści z dreszczykiem mile widziane)
- w zalezności od stanu hp i mp log-off - proponuje nie zmarnować wszystkich shotow i zostawić troche sił na drugi dzień

2 maja
- bladym świtem (czytaj o 10:00) wyjście dla bardziej ambitnych na Baranią Górę i zejście do Wisły szlakiem kaskad Czarnej Wisełki - szlak do przejścia nawet dla mniej wprawnych górołazów, szczególnie piękny właśnie na wiosnę, zwłaszcza po deszczu (nie mylić z 'w czasie deszczu')
- dla mniej ambitnych spacer po okolicy i relaks na łączce.
- w ramach przedwieczornych atrakcji szkolenie z obsługi drewnianych duali - dla chętnych oczywiście
- wieczorem biesiadowania część dalsza, granie, śpiewanie i może .. Helsinki ;P

3 maja
- odpoczynek po trudach nocy Wink i powroty ze łzami w oczach Wink

DOJAZD:
Z całej Polski do Katowic, przesiadka na osobowy do Wisły Uzdrowisko -> w Wiśle z dworca PKS autobusem na Istebną Kubalonkę (przełęcz) -> z Kubalonki piechotą ok 1,5godziny marszu przez Stecówkę do chatki AKT w Istebnej Pietraszonce. Z dotarciem nie powinno być problemow, każdy w okolicy powie wam jak trafic na Pietraszonkę, komunikacja działa w miarę sprawnie bo jest to również szlak do granicy Słowackiej.
Istnieje również możliwość dojazdu samochodem prawie pod samą chatkę (dla kogoś kto nie ceni amortyzatorów), ale z miejscem do parkowania może być już gorzej.

SYSTEM REQUIRMENTS - czyli niezbędne wyposażenie
- buty trapery albo przynajmniej sportowe bo to jednak GÓRY
- coś na wypadek deszczu (sztormiak, pałatka, peleryna albo przynajmniej kurtka z kaptrurem)
- śpiwór (w chatce śpi się na łóżkach ale o takich luksusach jak pościel to raczej można pomażyć)
- prowiant skauta - czytaj zupki chińskie, konserwy, albo też co wam fantazja podpowie - na miejscu jest normanie działająca kuchnia, poza wypiekami można upichcić prawie wszystko
- gitary i wszelkie inne instrumenta - zwłaszcza jeśli ktoś używać ich potrafi
- dobry humor i pozytywne nastawienie - ile tylko zmieścicie w plecaku.

[dodane 27.04]:
KOSZTY
- dojazd - zgodnie z cennikiem PKP lub cenami paliw na stacjach Smile do Wisły Uzdrowisko
- opcjonalnie dojazd (dla korzystających z usług PKP) z Wisły na przełęcz Istebna Kubalonka - ostatnio było jakieś 6zł (bilet PKS)
- nocleg - 10zł/osobę za nocleg - czyli wg planu łącznie 20zł - UWAGA - zabrać legitki - dla studentów i kombatantów zniżki!
- prowiant - chatka nie oferuje wykupienia obiadów, choć można samodzielnie coś przypalić na piecu. Możliwe ze na niedzielę uda mi się zorganizować obiad u lokalnej mistrzyni góralskiej (i nie tylko) kuchni - taki obiadek kosztował ostanio 10-12zł (za 2 dania i dokładki i naprawde PYSZNE jedzenie) - dokładniejsze info na miejscu. Dla tych co nie lubią dźwigać a lubia samodzielnie robić jedzonko - w okolicy jest kilka sklepów (w końcu tam TEZ mieszkają ludzie) zatem można będzie się zaopatrzyć na mijescu (w napoje wyskokowe TEZ)

Chętnych proszę o deklarowanie się jakkolwiek - pm, gg, sms - albo dopisywanie się poniżej - niezobowiązująco - muszę zarezerwować przynajmniej orientacyją liczbę miejsc.

... na chwilę obecną zadeklarowanych mamy ok 10 osób - także wielkich tłumów nie będzie, chyba że reszta czeka do ostatniej chwili Smile


Last edited by Niijrd on Tue Apr 27, 2010 3:45 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Elani
Guest




NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Obecność ;]   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 2:46 pm

Śmiem zadeklarować swą obecność, jak już rozmawiałem z Nijjrdem - zabiorę kilku zaufanych ludzi, więc może cała chatka będzie.... dla nas ? Very Happy
Back to top Go down
Troublemaker
Clan Member
Troublemaker


Posts : 95
Join date : 2009-05-14
Location : środula :)

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 6:59 am

wybiera sie ktos wogole od nas z clanu?
Back to top Go down
Orxin
Clan Member
Orxin


Posts : 83
Join date : 2009-06-16

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 12:26 pm

ja chce ale nie moge, niestety matury od 4 zaczynam :<
Back to top Go down
Anea
Guest




NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 5:02 pm

Ja się wybieram Smile
Back to top Go down
Troublemaker
Clan Member
Troublemaker


Posts : 95
Join date : 2009-05-14
Location : środula :)

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:59 am

ja tez jade ktos musi was dzieci pilnowac Smile
Back to top Go down
Niijrd
Clan Lord
Niijrd


Posts : 120
Join date : 2009-05-04
Location : Łódź

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 3:49 am

up

pierwszy post zaktualizowany

dopiszę jeszcze że jedziemy z Gromerem z Łodzi - zabieramy po drodze Przemka - zatem jak ktos jest na trasie (z Łodzi do Wisły przez Katowice i okolice) i nie boi się w 1 samochodzie z Troublem jechać to meldować.
Back to top Go down
dester
Clan Member
dester


Posts : 64
Join date : 2009-12-14
Location : Olsztyn

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 6:22 am

termin nie pasuje Smile szkoda
może kiedy indziej
Back to top Go down
NightWish
Clan Member
NightWish


Posts : 98
Join date : 2009-05-05
Location : Kraków

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 10:15 am

Niijrd wrote:
nie boi się w 1 samochodzie z Troublem jechać to meldować.
czego sie bac hehe Razz Razz roczek temu bylam ale niestety nie bedzie mnie teraz Sad a mialam zamiar jechac, wypadlo mi cos i mowi sie trudno... moze nastepnym razem o! Very Happy
Back to top Go down
FireFighter
Clan Elder
FireFighter


Posts : 67
Join date : 2009-05-07

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 7:48 am

cześć, ja niestety nie mogę 1 służba a 2 i 3 w innej pracy... taki urok, ktoś musi pracować :/

miłej zabawy życzę Smile
Back to top Go down
Troublemaker
Clan Member
Troublemaker


Posts : 95
Join date : 2009-05-14
Location : środula :)

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:21 am

bez covA bedzie ciezko, ktos musi zalogowac azizam na zlot
Back to top Go down
Niijrd
Clan Lord
Niijrd


Posts : 120
Join date : 2009-05-04
Location : Łódź

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 3:19 pm

Obawiam się Rzaba że to taka lokacja że na selfach tylko pojedziemy - potki trzeba obowiązkowo zabrać. No.. w sumie będą jeszcze bonusy lokalne i buffy z CH Pietraszonka Smile

Sylwo - to jest to czego ja nienawidze w Twojej robocie może nie mniej niż ty sam, ale mam nadzieję że kiedyś wreszcie dadzą Ci ten urlop i pojawisz się na jakimś zlocie. Żałuję też że jednak Janusz się nie zdecydował. Będzie Was tam brakować...
Back to top Go down
PrincessOfWar
Admin
PrincessOfWar


Posts : 135
Join date : 2009-05-04

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeSat May 01, 2010 9:40 am

Wiecej Helsinek dla Was ;P

BTW liczenie do min 5 przy nalewaniu ;P
Back to top Go down
kononowicz
Clan Member



Posts : 18
Join date : 2009-06-11

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeSat May 01, 2010 2:16 pm

Cześć gdybyście nie byli tak daleko wpadłbym na chwilę. życzę dobrej zabawy i do zobaczenia. Pozdrawiam z Olsztyna
Back to top Go down
BUL
Admin
BUL


Posts : 219
Join date : 2009-05-03

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeSun May 02, 2010 2:38 am

Daleko???Co ja mam powiedziec.Milej zabawy i nie opijcie Gromera!!!
Back to top Go down
http://nocturne.friendhood.net
patineczkaPL
Clan Member
patineczkaPL


Posts : 32
Join date : 2009-05-09

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeMon May 03, 2010 10:50 am

.


Last edited by patineczkaPL on Sun May 08, 2016 2:35 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
PrincessOfWar
Admin
PrincessOfWar


Posts : 135
Join date : 2009-05-04

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeMon May 03, 2010 11:29 am

Gz! Chłopaki widzę słońca troche zobaczyli że tak poczerwienieli czy moze po schodach wchodzili Razz ?

Pozdr.
Back to top Go down
Orxin
Clan Member
Orxin


Posts : 83
Join date : 2009-06-16

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeMon May 03, 2010 12:05 pm

o moj boze Neutral pati Ty jestes tak podobna do mojej nauczycielki z matmy, ze smialo moglbym stwierdzic iz macie jedna matke Razz haha no mam nadzieje ze zabawa byla przednia, za rok moze sie dolacze, rate serwera znowu bedzie zwiekszony na x4 qi x2 ciagle lecimy wyzej Smile
Back to top Go down
NightWish
Clan Member
NightWish


Posts : 98
Join date : 2009-05-05
Location : Kraków

NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitimeMon May 03, 2010 12:44 pm

a mnie to juz nie odwiedzili hehe Razz
fajne fotki czekam na wiecej Razz:P mam nadzieje ze było super Smile
nastepny zlot nie odmowie sobie Razz
Back to top Go down
Sponsored content





NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Empty
PostSubject: Re: NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie   NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie Icon_minitime

Back to top Go down
 
NOCTURNE & FRIENDS - Spotkanie Drugie
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nocturne & Friends po raz kolejny :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NOCTURNE :: OFF TOPIC :: POKÓJ GOŚCINNY / GUEST ROOM-
Jump to: