NOCTURNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


NOCTURNE
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 @CLAN LEADER

Go down 
+2
Orxin
Tsh~
6 posters
AuthorMessage
Tsh~
Clan Member



Posts : 2
Join date : 2012-11-13

@CLAN LEADER Empty
PostSubject: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitimeTue Jan 01, 2013 10:07 am

Witajcie,
jak większość z Was zauważyła w Nocturne ciągle brakuje nam aktywnego cl'a. Wiem że Coteaz nie ma za wiele czasu na grę i dlatego ciągle go nie ma. Od pewnego czasu też wspólnie zastanawiamy się nad zmianą Coteaz'a na kogoś aktywnego bo potrzebujemy mieć aktywnego clan leadera. Od kiedy Cot się nie pojawia wszyscy stoimy w martwym punkcie. Na początku udawało nam się organizować exp pt, raidy clanowe ale to też powoli zanika. Przedmioty zdobyte w ten sposób straciły już na wartości z pięć razy a i tak nadal leżą w CWH. Wreszcie musimy coś z tym fantem zrobić bo ludzie zaczną sobie szukać lepszego miejsca niż Nocturne.

Wiem że były już próby zmiany CL'a ale nie udało się znaleźć osoby zainteresowanej tą posadą (o ile można to tak nazwać). Ja z mojej strony chciałem się zgłosić na ochotnika. Na wstępie muszę dodać że nigdy tak dużego klanu nie prowadziłem ale chcę się tego podjąć i zdobyć kolejne doświadczenie. Na początku napewno nie będzie łatwo ale z czasem mam nadzieję że uda się stworzyć zgrany team. Codziennie staram się być chociaż chwilę online więc wszelkie sprawy będzie można załatwić na bieżąco.

Jeżeli jest jeszcze jakaś osoba chętna na objęcie tego stanowiska to proszę o posta poniżej. Wszelkie za i przeciw też proszę tu wrzucać.

Z mojej strony to wszystko, Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę i zdrowia w tym 2013. Mnie od Bożego Narodzenia trzyma zapalenie oskrzeli i nie może puścić Smile

Tsh~
Back to top Go down
Orxin
Clan Member
Orxin


Posts : 83
Join date : 2009-06-16

@CLAN LEADER Empty
PostSubject: Re: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitimeTue Jan 01, 2013 3:36 pm

A moglbys napisac co rozumiesz poprzez Twoja propozycje zmiany cl na Ciebie, co takiego moglbys zrobic bysmy "nie stali w martwym punktcie", pytam z czystej ciekawosci prosilbym o wypisanie wypunktowanie czy jak Ci wygodnie:)
Back to top Go down
Tsh~
Clan Member



Posts : 2
Join date : 2012-11-13

@CLAN LEADER Empty
PostSubject: Re: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 12:09 am

Orxin wrote:
A moglbys napisac co rozumiesz poprzez Twoja propozycje zmiany cl na Ciebie, co takiego moglbys zrobic bysmy "nie stali w martwym punktcie", pytam z czystej ciekawosci prosilbym o wypisanie wypunktowanie czy jak Ci wygodnie:)

SAM napewno nie zrobie nic Smile I też nie zamierzam nikogo ciągnąć za rękę jak nie będzie chciał.
Na początku trzeba będzie się rozglądnąć za aktywnymi graczami coby wciągnąć ich w nasze szeregi (wiem że to nie będzie proste ale spróbować trzeba).
Trzeba coś w końcu zrobić z tymi śmieciami z cwh - porozdawać aktywnym potrzebującym graczom.
Jak uporządkuje się te tematy to mam nadzieję że wkońcu uda się systematycznie tłuc w instancjach.

Ja ciągle mam nadzieję że nie będę jedynym kandydatem na CL'a bo sporo nas w clanie jest i nie wierze że tylko ja chce coś zmienić. I powtórzę jeszcze raz to co pisałem na początku ja SAM nie zrobie nic. Potrzebne jest zaangażowanie całości.

Tsh~

p.s. I nikt nie pisał że CL'em ja mam zostać. Ważne żeby CL był a nie tak jak to teraz jest - CL jest, tylko że OFFLINE.
Back to top Go down
patineczkaPL
Clan Member
patineczkaPL


Posts : 32
Join date : 2009-05-09

@CLAN LEADER Empty
PostSubject: Re: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 6:33 am

Popieram Tshoode. Uważam,że nowy CL "rozkręci" klan i będzie tak jak dawniej,za czasów Niijrda. :)W klanie są osoby,które zapewne tak jak wspomogę nowego CL'a w realizacji planów.
Back to top Go down
BUL
Admin
BUL


Posts : 219
Join date : 2009-05-03

@CLAN LEADER Empty
PostSubject: Re: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 1:20 pm

I ja Tshode popieram a pograc to nie wiem kiedy pogram bo narazie przeprowadzka do Dubaju Smile
Back to top Go down
http://nocturne.friendhood.net
Letumek
Clan Member
Letumek


Posts : 24
Join date : 2011-02-19

@CLAN LEADER Empty
PostSubject: Re: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 11:37 am

Fajnie by było gdyby zaczeło sie coś dziać a w clanie.
Back to top Go down
Idzi
Clan Member



Posts : 2
Join date : 2012-12-09

@CLAN LEADER Empty
PostSubject: Re: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitimeFri Feb 08, 2013 8:12 pm

Rozumiem ze temat nieaktualny... ma sie refleks Very Happy
Coz Kinga sie loga niekiedy niech da komus wieksze uprawnienia - gromerowi np... chociaz domyslam sie ze jak to ktos przeczyta to grom juz bedzie w V Very Happy
tak czy inaczej Bul wklej jakas fotke z nowego miejsca zamieszkania ;p
Back to top Go down
Sponsored content





@CLAN LEADER Empty
PostSubject: Re: @CLAN LEADER   @CLAN LEADER Icon_minitime

Back to top Go down
 
@CLAN LEADER
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CLAN RULES - REGULAMIN
» CLAN RULES (ENGLISH VERSION)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NOCTURNE :: OFF TOPIC :: OFF TOPIC-
Jump to: